Tvůj čas je omezen. Proto ho neztrácej tím, že budeš žít život někoho jiného. (Steve Jobs)

Děti slavily svůj svátek

Prostranství před kulturním domem ožilo v neděli 29. května dětským smíchem. Spolek přátel školy Chotoviny zde uspořádal tradiční oslavu Mezinárodního dne dětí. Na všechny příchozí děti čekalo 15 různých atrakcí, které prověřily nejen jejich fyzickou zdatnost, ale též procvičily jejich mozečky. Za kartičky získané za splnění úkolů si děti vybíraly drobné odměny. Největší úspěch měla novinka letošní oslavy – barvení triček. Různobarevné kytičky, ještěrky, motýlci a další vzory ozdobili dívčí i chlapecká trička. Komentovanou procházku Sluneční soustavou a cestu za původem života nabídlo mobilní planetárium, které bylo hlavním lákadlem oslav. Digitální sférické promítání si užili malí i velcí diváci. Pohodovou atmosféru nedělního odpoledne doladilo slunečné počasí a výborná točená zmrzlina. Spokojené a rozzářené dětské tváře potvrdily, že si děti svůj den stoprocentně užily.

DDB2016DDC2016DDA2016