Když mi bylo pět, máma mi říkala, že klíčem ke spokojenému životu je být šťastný. Ve škole se mě pak ptali, co chci v životě dělat. Když jsem odpověděl, že být šťastný, tvrdili mi, že jsem nepochopil zadání. Opáčil jsem, že oni nepochopili život. (John Lennon)

JARNÍ KONCERT ŠKOLNÍHO SBORU

Opět jsme se sešli v krásném kostele Církve československé husitské v Chotovinách a vyslechli si pásmo písniček, které školní sbor nacvičil za poslední půlrok pilné práce. Jako hosté vystoupili nejmenší hráči na flétničky ze souboru Píšťalinka a školáci ze souboru Píšťalka. Obě umělecká tělíska cvičí paní učitelka Jana Zrzavecká. Kostel byl jako obvykle plný rodičů, prarodičů i sourozenců. Přišli se podívat i paní učitelky a pan ředitel. Všem se vystoupení povedlo, protože se bylo čím chlubit. Všem účinkujícím a těm, kteří se o hezký koncert zasloužili, ještě jednou děkujeme.