škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Kdo si myslí, že se učí, ten je vlasti chlouba; kdo si myslí, že dost umí, začíná být trouba. (Karel Havlíček Borovský)

Pohádkový den dopadl na jedničku

Prostranství před kulturním domem ožilo v sobotu 26. května dětským smíchem. Spolek přátel školy Chotoviny zde pořádal Pohádkový den dětí. Na děti čekalo 14 pohádkových stanovišť, která prověřila nejen jejich fyzickou zdatnost, ale též jejich bystré mozečky. Za lístečky získané za splnění úkolů si děti vybíraly zajímavé odměny v lístečkovém obchůdku. Novinkou letošního roku bylo barvení hrnečků. Do své kouzelnické kuchyně nechal malé i velké návštěvníky nahlédnout kouzelník Amádeus. Pomyslnou třešničkou na dortu byla pohádka O kouzelné vodě, kterou přijelo dětem zahrát táborské loutkové Divadlo Dokola. Pohodovou atmosféru pohádkového odpoledne doladilo slunečné počasí a výborná točená zmrzlina. Spokojené a rozzářené dětské tváře potvrdily, že si děti svůj den stoprocentně užily.

Den deti 2018