škola, která se nestydí za to, že bývá nazývána vesnickou

Víte že...

Ať už si myslíš, že to dokážeš, nebo že to nezvládneš, pokaždé máš pravdu. (Henry Ford)

Kouzelnický karneval všechny pobavil

Ani letos nemohl v Chotovinách chybět dětský karneval. V sobotu 17. února se, i přes nepřízeň počasí a chřipkovou epidemii, zaplnil sál malými i velkými návštěvníky. Tradiční karneval přilákal přes 270 osob. Odpoledne plné soutěží, tance a zábavy provázel svými veselými kousky kouzelník PET. Nechybělo ani hodnocení masek. A opět to porota složená z 20 dospěláků neměla vůbec jednoduché. Všechny masky byly nápadité, veselé a barevné. Nejvíce se líbily tyto masky: květník, kominíčci, motýl Emanuel, potápěči, Šebestová, Maková panenka, záchod, ježek, Michael Jackson, strašák do zelí, VISA karta, Spongebob, peřina, Obelix a Sluneční soustava. Nejkrásnější masky dostaly čokoládový dort a drobné dárky. Na ostatní děti čekal jako náplast tvarovaný balonek od kouzelníka. Na závěr nechyběla všemi oblíbená židličkovaná. Pohodovou atmosféru podtrhla i krásná výzdoba od žáků základní školy. Děkujeme všem, kteří přišli a strávili s námi příjemně vydařené odpoledne. Zároveň velmi děkujeme za finanční podporu Obci Chotoviny, díky níž jsme mohli karneval uspořádat v tomto rozsahu.

Karneval 2018