Učedník, od něhož nikdy nežádáme nic takového, co vykonat nemůže, nikdy neudělá všechno, co může. (John Stuart Mill)

Čarodějné odpoledne ve školní družině

Čarodějné odpoledne ve školní družině jsme tentokrát prožili uvnitř školy. Počasí bylo jak začarované. Pršelo, sněžilo, foukal vítr. Zkrátka lety na koštěti při těchto povětrnostních podmínkách se nám zdály nevhodné. Mnohé z nás už jsou starší a všechno při letu chytí. Přesto jsme si uvnitř užili veselé odpoledne. Stanoviště byla tři. Nejrychlejší byl slalom na koštěti. Těm nejrychlejším se od startu do cíle podařilo doletět za 20 sekund. Zametání koštětem na čas byl náročnější oříšek. Jsme zvyklé na koštěti lítat, a ne zametat. Některé z nás to dělaly poprvé, a tak se nám smetí (papírové koule) občas rozlétlo po celé chodbě. Třetí disciplína byla střelba koštětem na cíl. Nebylo to nic jednoduchého, ale cíl jsme alespoň jednou zasáhli všichni. Ti nejlepší čarodějové a čarodějnice získali sladkou odměnu a my už se těšíme na další slet.

carodky druzina 2017H